Menu

Uncategorised

O FORDZIE FIESTA VAN

Siódma, najnowsza i obecnie produkowana generacja Fiesty debiutowała w 2008 roku. Zgodnie z panującym trendem, samochód nawiązuje do stylistyki większych aut Forda – Focusa i Mondeo w ramach koncepcji „kinetic design”. Model oparty jest na prototypie o nazwie Verve z 2007 roku. Niedługo po premierze okrzyknięty najładniejszą Fiestą w historii i wielkim krokiem naprzód w porównaniu ze poprzednim modelem. Dobre przyjęcie na rynku znalazło odzwierciedlenie w otrzymanych wyróżnieniach (m. in. nagroda dla Samochodu Roku magazynu „What Car?”). Model z kolońskiej fabryki podbił serca amatorów nowocześnie wyglądających, nieźle wykończonych i przyjemnych w prowadzeniu aut. Ford Fiesta szybko stał się drugim najczęściej zamawianym autem w Europie, a jednocześnie najchętniej kupowanym samochodem segmentu B. Jedno jest pewne. Nowa Fiesta to jeden z najlepiej wyglądających samochodów miejskich oferowanych na rynku. Design jest wyrazisty, wypełniony emocjami. Smaczku dodaje mocno pochylony słupek A oraz "napompowane" nadkola. Patrząc na sylwetkę z boku, wyraźnie zarysowana została linia okien. Wznosi się ku tyłowi nadając sylwetce kształt klina.

VAT-1

Podstawowym warunkiem aby zakwalifikować samochód FORD FIESTA VAN jako ciężarowy i spełniający warunki ustawy o podatku VAT zgodnie z VAT-1a (przed dniem 1.04.2014 określone jako VAT-1) jest jeden rząd siedzeń oraz przegroda pomiędzy przestrzenią pasażerską a bagażową. Dodatkowa w/w samochód musi być sklasyfikowany jako samochód ciężarowy, podrodzaj WIELOZADANIOWY lub VAN.

o nas

Witamy na stronie FIESTAVAN.PL, w największym w Polsce centrum sprzedaży używanych  Fordów Fiesta Van Ciężarowy. Od 2008 roku importujemy samochody ciężarowe FORD FIESTA VAN. Przez ten czas zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów z całego kraju. Wieloletnie kontakty z dostawcami (autoryzowani dealerzy; fundusze leasingowe) pozwalają nam zaoferować tylko sprawdzone samochody, posiadające pełną historię serwisową. Gwarantujemy bezwypadkowość oraz autentyczność przebiegu oferowanych samochodów. 

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo auta z roczników 2009 - 2013 posiadające przebiegi od 15 do 180 tysięcy km. W ciągłej sprzedaży posiadamy 40-50 sztuk FORDÓW FIESTA typu VAN. Istnieje więc  możliwość wyboru odpowiedniego auta do Państwa potrzeb. Ceny aut uzależnione są przede wszystkim od przebiegu oraz rocznika auta. Istnieje również możliwość wyboru koloru nadwozia. Zapewniamy możliwość sprawdzenia aut przed zakupem, np. w autoryzowanych serwisach Forda.

Obsługujemy floty firmowe. Zrealizujemy każde zamówienie - od kilku do kilkudziesięciu sztuk! Istnieje możliwość  pozostawienia Państwa auta ciężarowego w rozliczeniu.

×